Launchpad у криптовалюті – це сервіс, який надає можливість проєктам випускати свої токени через IDO або інші види публічних продажів крипти. Основна мета лаунчпаду полягає в тому, щоб надати новим або існуючим криптовалютним проєктам доступ до широкої аудиторії інвесторів та сприяти їхньому успіху.
Особливості та функції лаунчпаду
Основні можливості сервісу на прикладі лаунчпаду ВайтБіт, який дає можливість сьогодні придбати токени перспективних інвестиційних проєктів до того, як вони вийдуть на крипторинок та стрімко зростуть в ціні:
- Публічні продажі токенів (Token Sales).
Launchpad WhiteBIT надає можливість стартапам проводити публічні продажі токенів, дозволяючи інвесторам купувати їх за рахунок внесення нативної монети біржі.
- Верифікація та аудит проєктів.
WhiteBIT Launchpad проводить додаткову верифікацію та аудит криптостартапів, щоб забезпечити інвесторів дійсною інформацією щодо легітимності та безпеки проєктів.
- Підтримка різних блокчейнів.
Багато лаунчпадів підтримують стартапи, які працюють на різних блокчейнах, таких як Ethereum, Binance Smart Chain, Solana, та інші.
- Ексклюзивні можливості для учасників.
Користувачам доступні ексклюзивні можливості, наприклад, попередній доступ до токенів, бонуси, знижений курс крипто.
- Залучення інвесторів та спільноти.
Лаунчпад – це один із основних сервісів, який допомагає криптопроєктам залучати інвесторів та розвивати свою спільноту шляхом просування та маркетингу своїх продуктів.
Яка відмінність Лаунчпаду від Launchpool
Launchpool та Launchpad – це два різних концепти у криптовалютній індустрії, які зазвичай використовуються для запуску нових проєктів та монет. Launchpool – це процес, який в основному застосовується для фармінгу токенів, де користувачі можуть заробляти нові монети проєкту, утримуючи або стейкуючи певні криптовалютні активи. Відмінність Launchpool від Launchpad згідно підходу:
- Участь у стейкінгу. Користувачі можуть стейкати свої цифрові активи, такі як токени платформи або іншу крипту, для участі в Launchpool та отримання винагороди у вигляді нових токенів.
- Можливість отримання бонусів. Учасники мають можливість отримувати бонуси або додаткові винагороди, включаючи і NFT, за активну участь у фармінгу токенів.
Отже, хоча обидва концепти спрямовані на запуск нових криптопроєктів та їх криптовалюти, вони мають різні механізми функціонування та цілі. Лаунчпад забезпечує можливість участі в публічних продажах токенів, тоді як Launchpool дозволяє заробляти нові токени шляхом фармінгу або стейкінгу цифрових активів.