Кожна жінка хоче бути красивою і перманентний макіяж може у цьому допомогти. Адже з його допомогою представниці прекрасної статі завжди будуть красивими. Що таке перманент? Це спеціальна косметична процедура, під час якої у шкіру вводять пігмент. Ним являється барвник на мінеральній основі, що є абсолютно безпечним для людини. Пігмент вводять у верхні шари шкіри – не глибше, ніж на 1 міліметр.
З часом барвник стає все менш яскравим, а через певний час перманент перестає бути помітним. Він виводиться природним шляхом з організму. Макіяж виконують від 1 години до 3-х. Все залежить від майстра, складності і навіть чутливості клієнта. Найголовніше питання, яке цікавить тих, хто збирається прикрасити себе перманентом – це скільки коштує перманентний макіяж. В середньому ціна на нього може коливатися в залежності від кваліфікації майстра, складності, регіону і складає 3000-4000 тисячі гривень за одну зону. Корекція може бути трохи дешевшою. До того ж зараз майстри роблять акції під час яких можуть зробити перманент двох зон одночасно за ціною одної і т.д. Особливо це люблять повторювати спеціалісти-початківці, а також ті, хто хоче залучити нових клієнтів і ті, хто відчувають велику конкуренцію.
Яка різниця між татуажем і перманентним макіяжем?
Татуаж і перманент – це різна назва однієї процедури. Але все ж перманентний макіяж – це більш сучасна і удосконалена річ. Адже він замасковує недоліки, робить брови і очі більш виразними, губи яскравішими, з часом не змінює колір завдяки спеціальному пігменту і технології. А от татуаж відомий вже практично 25 років. Але він асоціюється з не дуже позитивними речами. Адже часто після татуажу з часом міг змінюватися колір, з’являлися сині, чорні, сірі, фіолетові відтінки. Після того як татуаж був зроблений, то процес загоєння був довгий і болісний, а також надто тривалий.
З перманентним макіяжем такого немає. Адже колір не мігрує, довго зберігається, процес загоєння досить швидкий.
Які переваги перманентного макіяжу?
Перманент – це дуже зручно, адже він має ряд переваг:
- Перманент брів дозволяє скорегувати форму та завжди мати чудовий зовнішній вигляд. Не потрібно втрачати час на макіяж і навіть в басейні виглядати гарно.
- Дозволяє жінкам бути впевненими у собі, не хвилюватися за те, що макіяж буде зіпсований.
- Перманент губ дозволяє зробити їх пухкішими, виразнішими навіть без збільшення. Також він скоректує несиметричність, синюшність і інші недоліки. Не потрібно хвилюватися за те, що помада зникне після прийому їжі.
Для того, щоб була проведена процедура, майстер зазвичай призначає консультацію і розповідає про всі нюанси. Тоді малює олівцем форму і погоджує її з клієнтом. Після цього наносить анестетик і починає процедуру. В процесі ще кілька разів можуть наносити знеболюючий крем аби процедура проходила комфортно. При перманенті брів неприємні відчуття максимально мінімізовані. Якщо хочете зробити стрілку на повіках, то будьте готові до того, що можуть бути не надто приємні відчуття, сльозотеча, але ця процедура зовсім недовга в порівнянні з іншими. Найбільш болісною є процедура перманенту губ, адже там багато нервових закінчень.
Зазвичай після першої процедури потрібна корекція через місяць. Перманентний макіяж, догляд за яким правильний, повністю загоюється через 30 днів. На першу добу потрібно щогодини протирати місце перманенту хлоргексидином. На наступну добу місце татуажу змащують зволожуючим кремом. Пізніше утворяться кірочки, які не можна зачіпати. Приблизно за два тижні брови будуть мати звичайний вигляд. Десь за місяць після першої процедури колір буде втрачений приблизно на 60-70%, тому необхідна корекція. Виняток становить лише стрілка на повіках – їй корекція практично не потрібна.
Скільки тримається перманентний макіяж брів залежить від конкретного випадку. У когось рік, а в когось і три роки. Залежить від типу шкіри, майстра, виконання і інших нюансів.
Кому не можна робити перманентний макіяж
Незважаючи на те, що це досить поширена процедура, є певні протипоказання:
- Не можна виконати макіяж особам до 18 років. Виняток становлять лише люди після 16. Тоді процедуру можна робити в присутності батьків.
- Захворювання крові.
- Цукровий діабет при якому приймається інсулін.
- Онкологія.
- Психічні розлади.
- Епілепсія.
- Проблеми зі шкірою в зоні перманентного макіяжу.
- Вірусні інфекції, застуда.
- Вагітність, лактація.
- «Критичні» дні.
Цікаві факти про перманентний макіяж
- Від того, наскільки стійким буде перманент, залежить від догляду за ним. На зону макіяжу не можна наносити перекис водню.
- Початковий колір перманенту дуже яскравий, вам може здатися, що він вам не підходить. З часом колір дуже посвітліє.
- Для того, щоб шкіра краще відновлювалась після макіяжу, потрібно пити велику кількість води.
- Татуаж може виправити чимало недоліків. Наприклад, асиметрію губ, неправильну форму брів. Часто з його допомогою людям, які пережили хіміотерапію наново малюють брови, стрілки, роблять яскравішими губи. Особливу увагу приділяють жінкам, які втратили груди через рак.
- Ті жінки, які мають перманент всіх можливих зон, заощаджують 900 хвилин щомісяця.
- Перманент можуть робити і чоловіки. Інколи його роблять і дітям, які зіткнулися з онкохворобами і вже прийшли у ремісію.
- Перманентний макіяж дозволяє економити кошти.
- Існує не надто багато технік татуажу брів. Наприклад, мікроблейдинг, пудрові брови, змішана техніка. Інші назви – це просто рекламні акції майстрів.
Перманентний макіяж – це дуже зручно і сучасно. Він дозволяє економити час і кошти та завжди залишатися гарною.
Більше коричної інформації читайте в рубриці Красота та Здоров’я на нашому порталі.