Романтичні стосунки, річ делікатна та тонка. І їх набагато легше створити, ніж зберегти. Про це треба завжди пам’ятати і не давати зовнішнім факторам «вбити в них клин». І тому, намагайтеся ставитися один до одного дбайливо та з повагою. Начебто у вас все це виходить, але тут може бути і ложка дьогтю в бочці меду – друзі партнера. Які неймовірно вас дратують і є у ваших стосунках зайвою ланкою. Хоча, начебто, як це може бути? Однак, на жаль, така ситуація не рідкість. І з неї, звичайно ж, потрібно вийти, зберігши відносини і теплі почуття один до одного. Для чого потрібно зробити кілька кроків для того, щоб виправити стан речей.
- Насамперед, запитайте себе – чому так?
Так, шукати причину, потрібно насамперед у собі. Адже з’являється феномен. Якщо ви зі своєю другою половинкою однодумці, то чому не ладнаєте з його друзями? Тому, добре подумайте про те, що саме вас дратує в них. І зробіть перелік. Наприклад, ви можете ревнувати свого партнера до них, оскільки він проводить вільний час не тільки з вами, їх спосіб життя та цінності, хтось із них асоціюється з неприємною для вас людиною і т.д. Загалом добре все проаналізуйте, і постарайтеся врахувати кожну дрібницю.
Також ваш партнер, перебуваючи поряд зі своїми друзями, може показувати себе з іншого, не приємного вам боку. А іноді навіть може здатися, що перед вами зовсім інша людина. Або ж, його друзі погано впливають на вашу другу половинку. І звичайно, чому це вас так турбує.
- Поговоріть зі своєю другою половинкою до душі.
Проблема багатьох пар це те, що вони намагаються уникнути відвертих розмов. А даремно. Адже це допомагає вирішити багато проблем у відносинах. І на цей випадок не виняток. Для цього, потрібно вибрати слушний час, коли ви обоє перебуваєте в хорошому настрої, вас ні що не відволікає, і ви нікуди не поспішайте. Така розмова до душі, буде на руку вам обом. Ви зможете зрозуміти, чому в коло його спілкування входять люди, до яких у вас неприязнь, а він причину ваших занепокоєнь. Однак, будьте коректні та обережні у своїх словах та зауваженнях. Не показуйте, що ви скривджені. Замість цього удайте ніби ви дбаєте не про себе, а про нього, і міцність ваших стосунків.
- Дізнайтеся ситуацію краще.
Проявіть зусилля над собою, і як би цього не хотілося, запросіть у гості одного чи кількох друзів, або ж сходіть із ними на зустріч у кафе. Для того, щоб поспілкуватися з ними у невимушеній атмосфері та краще дізнатися. При цьому будьте максимально доброзичливими, але при цьому робіть це щиро. Як показує практика, цілком можливо, що ви зміните думку про цю людину і почнете почуватися комфортно в його присутності. Перед цим варто розпитати свого партнера про цю людину, чим вона живе, чим захоплюється, і чому вони дружать. Так, ви зможете знайти спільні точки дотику та теми для розмов. Навіть якщо це малознайома вам людина.
- Не поспішайте з висновками та прийміть ситуацію.
У будь-якому разі, як би не закінчилася ваша зустріч, ваш партнер не перестане зустрічатися зі своїми друзями. І звичайно ж, не намагайтеся йому в цьому перешкодити, тому що у ваших стосунках одразу виникне тріщина. Але ж ви не цього домагалися? А якщо вам також доведеться з ними і далі перетинатися, зберігайте нейтралітет, і постарайтеся уявити, що їх немає поряд. Тим самим, ваше ставлення до неприємних вам людей може навіть зміцнити ваші з другою половинкою почуття, тому що ваш партнер буде вдячний вам за терпіння та розуміння.
Водночас так не може продовжуватися завжди, і з цим треба щось робити. Насамперед для того, щоб не тільки зберегти стосунки, а й зробити їх ще більш довірчими та міцними. І це вам обов’язково вдасться, якщо ви почнете наступні дії.
- Жодних ультиматумів чи шантажу на кшталт «вибирай, чи я чи вони». Як мінімум, це ні до чого не приведе, а як максимум негативно вплине на його ставлення до вас. Адже навіть, якщо партнер прийме ваші умови, і ви будете разом, він обов’язково приховує образу, яка рано чи пізно виллється назовні. Тоді, коли ви не очікуєте.
Краще, складіть договір або мирний пакт, в якому будуть позначені такі моменти як, наприклад, скільки часу він проводитиме наодинці з вами, а скільки з ними. Тобто знайдіть «золоту середину», і всі будуть щасливі.
- Завжди пам’ятайте, що кожна людина потребує особистого простору, і іноді їй потрібно побути наодинці із собою. У такому разі, чому б не заохочувати свого партнера до зустрічі з його друзями без вас? У цей час, ви можете зайнятися собою, сходити в салон краси, або зустрітися зі своїми друзями, яких ви любите. Як бачите, у такому разі будуть і «вовки ситі, і вівці цілі». Але так само, не продовжуйте регулярно говорити коханій людині про неприязнь до її друзів. Навіть натяками.
- Не втягуйте друзів партнера у ваші стосунки своїми руками. Адже чим частіше ви говорите про це, тим більше часу вони будуть присутні у ваших відносинах. Натомість, зосередьтеся на чомусь хорошому, тому, що є тільки у вас двох, і тому, що робить вас щасливими.
Під підсумувавши все вище сказане потрібно зрозуміти таке:
- Якщо ваш партнер вибрав саме таких друзів, то вони йому чимось близькі і дорогі, поважайте його вибір.
- Не ставте ультиматумів і не нагнітайте атмосферу.
- Найчастіше думайте і говоріть про хороше, і постарайтеся відпустити ситуацію, абстрагувавшись від неї.