Діти, безперечно, не просто ростуть постійно розвиваючись, а й ще творчі натури. Які використовують як мольберт все, що є у них під рукою. Тим самим часто малеча починає малювати по стінах батьківського будинку, що іноді, на жаль, для мами та тата може мати певні наслідки. Як з естетичної, так і з фінансової точки зору. Тому обов’язково варто розглянути те, наскільки можна мінімізувати витрати в тому випадку, якщо ваше чадо виявляє особливі таланти в плані мистецтва, і намагається розмалювати все те, що має під рукою. У тому числі стіни.
Але тим не менш, давайте знайдемо “золоту середину”, щоб усі були задоволені та щасливі. Насамперед батьки, які дбають про те, щоб зберегти баланс між тим, щоб їх дитина розвивалася, і розвивала свої таланти, але водночас це ніяк би не позначалося на сімейному бюджеті. І так, з чого почати?
Створіть для дитини «ігрову зону»
Так, саме в ній він зможе творити, а також втілювати а життя свої творчі здібності. Адже краще це робити на конкретно виділеному для цього місці, ніж створювати свої малюнки там, де доведеться. Це – своєрідна організація робочого місця для маленької дитини. На якому вона і робитиме те, на що здатна її дитяча фантазія, і при цьому без шкоди для власного будинку. “І вовки ситі, і вівці цілі”. Саме той випадок.
Не давайте дитині в руки олівці та фломастери у «вільному доступі»
Будь-яка маленька дитина, як би ви її не любили, та контролювали, потребує того, щоб за нею наглядали постійно. Тому, як не хочете, щоб ваші стіни були хаотично пофарбовані, не треба давати дитині у вільний доступ інструменти для малювання. Якими, вона звісно зможе скористатися на свій вільний розсуд. У даному випадку – обов’язки дорослих ніхто не скасовував.
Проводьте регулярні, виховні бесіди
Діти, навіть маленькі, набагато розумніші, ніж може здається. Тому, в жодному разі, не ігноруйте можливості проводити з ними виховуючи бесіди. Як із цього приводу, так і не тільки. Лише в простій і зрозумілій формі, поясніть їм чому не потрібно малювати на стінах. І дитина обов’язково вас зрозуміє. Також слід розуміти, що дітвора надзвичайно активна, а подекуди й гіперактивна, і в будь-якому випадку свою енергію їм обов’язково потрібно кудись дівати!
Як бачимо, насправді відучити дитину намалювати по стінах набагато простіше, ніж може здатися на перший погляд. І головне в цьому випадку – правильний підхід та терпіння. А решта, все додасться само собою.