Ігри на мобільних телефонах давно популярні. Це дуже зручно, адже мобільний пристрій ми завжди носимо із собою. А значить і отримуємо можливість відволіктися від проблем та повсякденної рутини, запустивши улюблену іграшку. Якщо бажаєте купити смартфон в Києві, щоб насолоджуватися сучасними іграми з Google Play або App Store, необхідно докладно розібратися з характеристиками, від яких залежить якість відтворення динамічної картинки і стабільна робота в режимі максимального навантаження. Пропонуємо розглянути тему “як вибрати смартфон для ігор та розваг”, поринувши у всі деталі такої покупки.
Потужний процесор смартфона – ключ до успіху
Процесор – це серце та душа будь-якого мобільного пристрою, особливо ігрового. Він відповідає за виконання всіх завдань та обчислень, необхідних для плавного ігрового процесу. Тому важливо вибрати мобільний пристрій з потужним процесором, здатним працювати з найсучаснішими іграми.
Найбільш популярними процесорами для ігор є Qualcomm Snapdragon, Samsung Exynos та Apple A-series. Усі вони забезпечують високу швидкість та ефективність роботи. Для оптимальної продуктивності в іграх шукайте мобільний телефон як мінімум з 8-ядерним процесором та тактовою частотою від 2,4 ГГц або вище.
RAM та ROM: оперативна та флеш пам’ять
Враховуйте обсяг оперативної пам’яті та пам’яті для зберігання даних. Крім високоякісного процесора, для захоплюючого ігрового процесу необхідний мобільний пристрій із достатнім обсягом оперативної пам’яті та пам’яті для зберігання даних. Оперативна пам’ять (Random Access Memory) дозволяє пристрою одночасно запускати кілька програм та процесів без затримок. Експерти рекомендують використовувати в іграх щонайменше 6 ГБ оперативної пам’яті, але для більш плавної роботи вибирайте 8 або 12 ГБ, якщо дозволяє бюджет.
Зверніть увагу на такий параметр як динамічне розширення оперативної пам’яті або RAM Plus. Однак потрібно розуміти, що “рідна” оперативна оперативність обходить динамічно збільшену ОЗУ, так як остання знаходиться на спеціально виділеній ділянці в основному сховище.
Що стосується вбудованої пам’яті, то найкраще вибрати не менше 64 ГБ, тому що ігри в наш час потребують більше місця для зберігання. Крім того, вони забивають кеш різною рекламою. Тому доведеться регулярно чистити внутрішню пам’ять для звільнення життєво важливого простору.
Вся увага на екран смартфона
Хороший контрастний дисплей з частотою оновлення 90-144 Гц і точнісінькою передачею зображення гарантує повне занурення у віртуальний світ геймерських розваг. Недорогі смартфони зазвичай оснащені IPS або PLS LCD дисплеями. Їх плюс – широкі кути огляду та точна передача кольорів. Однак картинці може не вистачати яскравості.
Більше підходящими для ігор вважаються смартфони з такими типами екранів:
- AMOLED;
- Super AMOLED;
- Dynamic AMOLED 2X у топових смартфонах Samsung;
- OLED екрани Retina або Super Retina XDR – iPhone.
Цей тип матриці забезпечує високу пікову яскравість. А найголовніше – високий контраст, особливо у темній частині спектру. OLED і AMOLED екрани мають здатність передавати глибокий чорний колір. Тоді як на IPS екранах чорний колір набуває сірого відтінку.
Ще один плюс таких екранів – кожен піксель світиться сам по собі під час проходження електричних імпульсів. Відповідно, смартфон більш економно витрачає заряд акумулятора.
Звичайно ж, важливими є й інші характеристики:
- ємність батареї – бажано від 5000 мАг;
- розміри екрану – сучасні смартфони йдуть із дисплеєм від 6.1 дюйма;
- виробник – найкращі смартфони для ігор випускають Samsung, Apple, Xiaomi, realme;
- ціни – хороший геймерський смартфон можна купити за ціною від 8-10 тисяч гривень та вище.
Прислухавшись до наших підказок, ви легко зробите правильне рішення і купите ідеальний у всіх відносинах телефон для ігор.