Обробляти металеві заготовки або деталі вручну було б надто складно, тому придумані спеціальні пристрої, які виконують таку роботу. Їх називають верстатами та застосовують як у професійних умовах, так і в побутових, використовуючи пристрої різних розмірів та призначення.
Щоб надати металевій деталі потрібної форми, знадобиться фрезерний верстат, призначений для роботи з чавуном, сталлю, кольоровим металом. З його допомогою можна виготовити спіралі, пази та не тільки. Однією з головних переваг такого обладнання є його універсальність, тобто можливість обробляти поверхню в горизонтальному та вертикальному положенні, а також під будь-яким кутом.
Широкий вибір верстатів пропонує компанія «ХОЛЕКС ТЕХ», яка постачає в Україну продукцію світових виробників. Щоб ознайомитись з асортиментом товарів, зайдіть на сайт та виберіть у каталозі фрезерні верстати. Там ви знайдете вироби універсальні, високоточні та інші.
Різновиди фрезерних верстатів
Встановити фрезерний верстат можна як у звичайній майстерні, так і у виробничих цехах. Різниця лише у розмірах агрегату та його функціональних можливостях. Існує кілька видів таких верстатів, що розрізняються за:
- Тип управління. Він буває ручним, автоматичним, із використанням програмного забезпечення (ЧПУ). Точніше і акуратніше виконують роботу агрегати з ЧПУ, які не завдають пошкоджень у процесі обробки матеріалу;
- Наявність консольного елемента. Консольні моделі дозволяють виконувати кілька операцій по черзі. Пристрої, які не мають консолі, можуть обробляти пази та великі деталі, а також працювати під нахилом;
- Вигляд фрез. Торцеві фрези роблять поверхню, що обробляється гладкою, дискові – виготовляють пази і канавки, кутові – дозволяють обробляти деталі під кутом або нахилом.
Щоб зробити поглиблення за контуром деталі, використовують кінцеві фрези, а фасонні застосовують для роботи з фасонними виробами.
Як вибрати фрезерний верстат для роботи?
Якщо ви плануєте встановлювати фрезерні верстати на виробництві, вибирати їх потрібно, орієнтуючись на такі характеристики:
- потужність машини;
- розмір робочої поверхні;
- кут нахилу столу та його обертання по осі;
- діаметр фрез;
- швидкість обертання шпинделя;
- габарити та загальна вага обладнання.
Хочете дізнатися ціну вибраного вами верстата або отримати більше даних про нього – залиште контактні дані на сайті, щоб менеджер з вами зв’язався і надав інформацію, що цікавить.