Що таке базові кольори в одязі? Це гамма відтінків, які легко поєднуються з іншими, створюють нейтральне тло, є універсальними для різних образів. Як правило, основою базового гардеробу стають три ахроматичні кольори – білий, чорний і сірий. До них можна додати речі бежевого, синього та бордового тонів, щоб отримати повний набір спокійної гами фонової.
Компанія SOLMAR пропонує базовий гардероб, де всі предмети легко комбінуються, а ансамблі можна урізноманітнити за допомогою ефектних аксесуарів. Однією із таких речей стане сірий гольф, ідеальний для створення актуальних образів. Водолазка сірого кольору стане фаворитом вашого гардеробу. Елемент доповнить будь-який аутфіт – діловий, щоденний, спортивний.
Що входить до базового гардеробу?
Буквально 10 речей із вдало підібраним по вашій фігурі кроєм стануть основою для створення індивідуального стилю. Такі предмети одягу повинні відповідати таким вимогам:
- відповідати способу життя власника;
- просто комбінуватися та бути пропорційно гармонійними;
- бути однотонними та в нейтральній гамі;
- добре поєднуватись з яскравими аксесуарами.
Одна стильна деталь може повністю змінити образ. Щоб капсула стала нудною, варто додати яскравий акцент.
Підбираючи колірну гаму, краще зупинитися на одному монохромному відтінку і додати до нього два основні кольори та два яскраві. Таких п’яти відтінків буде достатньо сезонних ансамблів.
Переваги сірого кольору
Трендовими квітами у 2025 році стануть винний червоний, хакі, шоколадний коричневий, темно-синій та сірий. Як виявляються переваги сірого кольору:
- нейтральний базовий ніколи не набридає;
- підкреслить помірність та інтелігентність;
- допоможе створити елегантний та вишуканий стиль;
- підійде для тих, хто прагне спокійного і серйозного іміджу.
На різних фактурах тканини сірий кардинально відрізняється. Трикотаж і трикотажні светри – це затишний образ в холодний сезон. Тонкий перлинний гольф у поєднанні з діловим костюмом – консервативний та надійний імідж. Ніжний місячний відтінок виглядає вишукано та витончено. Темна графітова гама символізує силу, високий соціальний статус, авторитетність та максимальну впевненість.
Будь-який відтінок сірого ідеально поєднується з іншими базовими та яскравими кольорами, а також підійде до створення монохромного ансамблю.
Винний червоний: пристрасть та елегантність
Навіть такий досить яскравий відтінок без проблем може стати базовим, якщо використовувати його у своєму гардеробі з розумом. Винний червоний, бордовий, марсала – все це, по суті, синоніми, і все це у категорії «модні кольори 2025 року». Звичайно, експерти можуть обуритися і сказати, що ці відтінки мають відмінності, але для обивателя все це одне й те саме.
Розкіш та пристрасть – ось що символізує цей колір. Він глибокий та насичений. Залишитися в ньому поза увагою не вийде. Він привертає погляд, і ви відчуватимете на собі захоплені погляди оточуючих. При цьому він залишається досить універсальним, що і необхідно, коли йдеться про базовий гардероб. Він підходить як для вечірніх виходів, так і повсякденного стилю. Головне – навчитися грамотно комбінувати його з речами інших кольорів.
Наприклад, його сміливо можна поєднувати з нейтральними відтінками, такими як бежевий, сірий чи чорний. Відмінно виглядає винний і із золотистим, але така комбінація доречно виглядатиме лише для особливих приводів.
Хакі: максимальна практичність
Багатьом не надто подобається цей колір, а є й ті, хто навіть недолюблює його. Причина? Він здається надто нудним. Насправді, це зовсім не так. Якщо говорити про його переваги, то варто почати з того, що це колір, який асоціюється з природою, стійкістю та спокоєм. Це можна вигідно використовувати у одязі. Не завжди, та й не всім хочеться мати зовнішній вигляд, що «кричить». Іноді хочеться чогось спокійнішого і стриманішого, але при цьому не менш стильного. Хакі в такій ситуації – саме те, що вам потрібно. Якщо ви віддаєте перевагу практичним і універсальним рішенням, то з часом точно полюбите його.
Хакі хороший тим, що як хамелеон здатний «підлаштовуватись/мімікрувати» під те, що його оточує. Його легко адаптувати до спортивного, повсякденного та навіть офісного стилю. Він добре поєднується з багатьма відтінками – білим, кремовим, сірим, а також яскравими акцентами, наприклад, помаранчевим або жовтим.
Окремо варто сказати про людей із зеленуватим відтінком очей. Одяг кольору хакі здатний вигідно підкреслити красу ваших очей і зробити їх більш виразними. Хакі – це, без сумніву, одна із колірних тенденцій 2025 року.
Шоколадний коричневий: «смачний» та сміливий
Багато хто не ризикує додавати речі подібного кольору до свого гардеробу, а дарма! Це колір, який втілює тепло, стабільність і комфорт. Правильно підібраний відтінок виглядає благородно. Його можна зустріти не так часто, що зробить вас унікальнішим та оригінальнішим.
Шоколадний відтінок дуже універсальний. Він чудово підходить для всіх сезонів і чудово поєднується з широким спектром кольорів. Спробуйте комбінувати його з пастельними відтінками, такими як ніжно-рожевий, пудровий або курний блакитний. Можна поекспериментувати і з більш насиченими тонами, наприклад, смарагдовим або вже згаданим вище марсалу.
Як відомо, відповідно до китайського календаря цей рік є роком Дерев’яної Змії, тому цей і попередній колір – це популярні відтінки 2025 року.
Темно-синій: класика та аристократизм
Говорячи про колірні тренди в моді, не можна не згадати і про темно-синій. Чим він такий гарний? Все просто – це класика, яка ніколи не виходить із моди. Він також дуже універсальний, тому що підходить для ділового гардеробу, вечірніх виходів і навіть для спортивного одягу.
Із чим його поєднувати? З цим якихось складнощів виникнути не повинно, адже цей відтінок чудово поєднується з білим, сірим, чорним, блакитним. Хочеться чогось яскравішого? Можна доповнити синє тло одягу золотими прикрасами, адже із золотистим відтінком вони «на одній хвилі». А як щодо срібла? Тут теж все виглядатиме дуже елегантно.
Підсумуємо
Ось такі вони головні кольори 2025 року. Зверніть увагу, що ці п’ять відтінків трендів чудово взаємодіють один з одним. Вони можуть бути використані як база, і для створення складних і стильних образів. Можна використовувати правила контрастів чи монохромні комбінації. Не варто боятись експериментувати, а також при виборі образу завжди відштовхуйтеся від свого кольоротипу та настрою. У такому разі ви завжди виглядатимете просто чудово, і не одяг прикрашатиме вас, а ви її!