Світ зараз розвивається дуже сильно. А тому доводиться часто переміщатися всередині населених пунктів та за їх межі. Не всі готові задля цього використовувати громадський транспорт. Та й він працює не завжди добре, і вантажі доводиться іноді перевозити такі, що тільки автофургон зможе їх взяти. Тому особистий транспорт – незамінний. І ніхто не знає, коли може знадобитися наступного разу автомобіль. Якщо така потреба виникла, то тут є два варіанти – взяти нову машину або б/в. Перший варіант із виплатою всієї суми відразу – краще, але не завжди він можливий. Тому люди часто вважають за краще купити б/у машину в Україні. Воно і дешевше вийде, і зручніше, і за якістю не гірше.
Можна взяти авто у кредит. Не найкращий варіант, тому що хоч машина і стає власністю покупця, вона також знаходиться в банку заставою. Це не діло. З розстрочкою те саме. Тому люди дивляться у бік лізингу. Тут все набагато простіше та зручніше. І менше переплат.
Види автомобільних кузовів
При виборі машини важливо все. Щоб придбати саме той автомобіль, потрібно знати, для чого саме він потрібний. Тому важливо визначитися з кузовом. А він може бути одного з таких типів:
- Седан. Це — класика. Найкращий варіант для їзди на роботу та у невеликих справах. Також гарний варіант для сім’ї із трьох-чотирьох осіб. Салон просторий, багажник в міру місткий.
- Хетчбек. Довжина машини в цьому випадку коротша, ніж у седана, а дах плавно переходить у багажник. Існують варіанти з трьома та п’ятьма дверима. Задні двері разом із склом піднімаються. Можна возити об’ємніші вантажі.
- Ліфтбек. Підвид хетчбека, який формою кузова нагадує седан, але задні двері піднімаються разом зі склом. Також різновид кузова для перевезення більш об’ємних вантажів, оскільки перегородка між салоном та багажником відсутня.
- Універсал. Багажник у нього дуже об’ємний, тому можна перевозити багато різних вантажів. Але також подібний варіант хороший і просто для їзди містом.
- Фургон. Чисто вантажний автомобіль з двома-трьома місцями спереду та вантажним відсіком ззаду.
- Пікап. Ще один варіант вантажного автомобіля. Можливо як на двох-трьох, так і на п’ять осіб розрахований. Позаду кузов відкритий.
- Мінівен. Цей різновид підійде сім’ям з великої кількості людей.
- Позашляховик. Машина, яка призначена для їзди там, де немає доріг. Висока посадка та високопрофільна гума роблять подібний тип кузова популярним для відповідних цілей.
- Кросовер. Вважається універсальним – придатним, як для їзди бездоріжжям, так і по звичайному асфальту. Хоча на практиці це більше варіант чисто для їзди хорошими дорогами. На бездоріжжя краще не виїжджати.
Є також менш популярні різновиди кузовів на кшталт кабріолетів та лімузинів.
Вживана машина проти нової – перевага першого варіанта
Взагалі, нова машина краща, але і вживана – хороший вибір. Є такі аргументи на користь цього варіанта:
- Пробіг може бути невеликий. Цього цілком вистачає для того, щоби авто пройшло ще не один десяток тисяч (якщо не сотень тисяч) кілометрів.
- Якщо правильно вибрати, то загальний фізичний стан вживаної машини може бути майже такий самий, як і у нової.
- Ціна у вживаного транспортного засобу відчутно нижча, ніж у нового. І зараз для багатьох є вирішальним.
Особливо вигідно брати вживану машину в лізинг.