Миття посуду – не найприємніша побутова річ. Добре, коли у вас є спеціальна машина, що позбавить тривалого процесу, неприємних відчуттів та псування шкіри рук. Але у ресторанах та готелях водночас з використанням посудомийних машин працюють люди. І тоді потрібен безпечний, максимально ефективний засіб, котрий можна придбати тут https://www.galecotrade.com/product-category/cleaning-and-care/dishwashing/ . Професійна хімія впорається з усіма типовими видами бруду навіть у холодній воді, при цьому не пошкодить шкіру або гумові рукавички.
Засоби для миття посуду: критерії та особливості вибору
У закладах загального харчування, готелях посуд миють постійно, тому він повинен тривалий час зберігати привабливий вигляд. Головним параметром вибору є не тільки ефективність очищення від бруду, а й безпечність для персоналу та здоров’я людини взагалі. Гал Еко Трейд пропонує товари, які пройшли сертифікацію та перевірку, мають міжнародні дозволи.
Серед інших переваг професійних мийних засобів можна назвати:
- Продукти не містять токсичні компоненти, алергени;
- Якісний засіб використовуються дуже економно, він концентрований. Якщо в процесі роботи його потрібно наносити декілька разів на ту саму партію – якість низька;
- Швидке та повне видалення запахів їжі (особливо копченої риби, цибулі, часнику, солоної риби, маринадів);
- Універсальні товари не тільки відмиють посуд, а й робочі поверхні;
- Якісна зручна упаковка, наявність дозатору. Флакон потрібно не тільки швидко легко відкрити, а й надійно закрити, аби рідина не потрапила до продуктів харчування, посуду, який вже готується до подачі.
На що звернути увагу при виборі засобів для миття посуду?
Оптимальний засіб для миття посуду на професійному рівні – концентрат. Вибираючи, зверніть увагу на склад. Там повинні бути:
- ПАР – речовини, які швидко видаляють бруд, жир;
- Загусники – економлять засіб;
- Компоненти антибактеріального типу – дезінфікування предметів;
- Масла та екстракти рослин – дбають про шкіру рук (важливо, навіть якщо ви працюєте виключно у рукавичках);
- Консерванти, стабілізатори. Подовжують термін придатності.
Не варто забувати про ополіскування. Щоб посуд виглядав бездоганно, був ідеально глянцевим, використовують спеціально розроблені ополіскувачі. Вони перешкоджають затримці крапель води, солей. Мінералів та інших компонентів, які роблять речі тьмяними, висихають у вигляді плям.
Процес миття посуду може бути досить важким, якщо доводиться відмивати засохлі залишки, додатково витрачати хімію та зусилля, аби позбутись плям, неприємних запахів. Професійні засоби розроблено таким чином. Щоб швидко, з мінімальними витратами речовини впоратись з найскладнішими випадками. При цьому ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що порошок або гель не нашкодить здоров’ю.
Також радимо ознайомитись із попередньою статтею, щодо кухонних лайфхаків. Це буде корисно кожній господині!