При складанні гардеробу головне – це підібрати речі таким чином, щоб вони були сумісні та гармонували одна з одною. На вибір впливає статус чоловіка, його професія, і, звичайно, його смакові уподобання. Основний одяг у шафі може бути абсолютно різним, але все ж є критерії, яких необхідно дотримуватися.
Натільна білизна
Це перше, чому слід приділити увагу. Такі речі гарантують насамперед комфорт. Крім того, вони мають бути не лише зручними, а й якісними. Як показує практика, чоловіча білизна зношується чомусь швидше за жіночу. Особливо це стосується шкарпеток. Тому краще всього купити чоловічі шкарпетки оптом і забути про проблему швидкого зношування або втрати пар. Пам’ятайте, що чоловіча білизна не повинна бути синтетичною, по-перше – це викликає дискомфорт при носінні, а по-друге, вона швидко втрачає свій первісний вигляд. Найкраще віддати перевагу натуральній бавовні.
Трикотажні светри та пуловери
Це базові елементи гардероба, які чудово поєднуються із брюками та джинсами. Грамотно підібраний светр відмінно виглядатиме на діловій зустрічі, прогулянці, святковій події або побачення, найкраще віддавати переваги натуральним тканинам з тонкої вовни. Цей елемент одягу повинен помірно обтягувати тіло настільки, щоб під светр можна було ще надіти сорочку. Сьогодні це дуже модно.
Джинси та штани
Це невід’ємна частина чоловічого гардероба. Джинси є універсальними, в них можна ходити на роботу, дні народження, світські заходи тощо. Вони не тільки чудово сидять (звичайно, якщо правильно підібрані) але й дуже зручні. У літню пору року краще віддати перевагу світло-блакитним тонам, а взимку темно-синім. А ось штани – це класика. Їх потрібно вибирати, враховуючи, який верхній одяг є у шафі. Класичні штани повинні поєднуватися з сорочкою, светром, піджаком та навіть футболками.
Сорочки, шведки та футболки
Такі віщі – це елементи будь-якого базового чоловічого гардероба, що носяться протягом усього року. Літо неможливо уявити без футболок різних кольорів та дизайнів. Якщо в теплу пору року потрібно на ділову зустріч до партнерів або надати образу класичний стиль без шведки не обійтися.
А ось сорочкам варто приділити особливу увагу, найкраще вибирати світлі тони. Вони ідеально підійдуть під штани, джинси чи діловий костюм. Також добре виглядають сорочки із дрібним малюнком. Білі, стилісти радять одягати на офіційний прийом чи урочистості.
У моді сьогодні джинсові та спортивні сорочки, які сьогодні підкреслюють чоловічий торс та плечі, при цьому виглядають стильно та підходять під будь-який низ. Спортивна сорочка навіть класно поєднується із шортами.
Костюми
Якщо говорити про спортивний костюм, то він має бути у кожного чоловіка, його стиль усі вибирають самостійно. Рибалка, шашлики або зустріч із друзями – він стане в нагоді скрізь. Тим більше, що такий костюм може бути літнім, зимовим та демісезонним.
А класичний костюм не підходить для повсякденного використання. Його одягають на офіційні заходи. Тому в шафі має бути хоч один, бажано темних тонів, що добре сидить і виглядає дорого.
Взуття
Тут усе досить просто. За правилами потрібно по 2 пари на кожен сезон. Зимові та літні кросівки, туфлі для штанів або ділового костюма, черевики, сандалії, шльопанці та інше. Як правило, взуття вибирають вже під зібраний образ.
Головне правило вибору одягу – це ваші уподобання. Не слід гнатися за модою та купувати річ, яка вам не подобається чи не йде. Ви повинні почувати себе впевнено і комфортно в тому стилі, який вибираєте для себе самі.