Зібрались у похід в гори з ночівлею або у ліс? Так – це екстремальний та дивовижний відпочинок, який дозволить повність поєднатись з природою та повноцінно перезавантажитись.
Така подорож дуже відповідальна, адже, якщо ви забули необхідні речі або приладдя пережити ніч буде складно, некомфортно й головне небезпечно. Тому треба ретельно підготуватись та знати, що взяти в похід з собою! Один із найкращих інтернет-магазин Ванклік має все необхідні речі, обладнання, амуніцію та інші необхідні засоби для такого відпочинку. Асортимент магазину широкий, а ціни помірні. Погодьте, що значно зручніше, коли все необхідне можна купити в одному місці. А що ж купувати – розкажемо далі.
Туристичний рюкзак
Одна з найголовніших речей, особливо для гір. Він може, як спростити шлях, так й суттєво його ускладнити, коли він підібраний невірно. Сьогодні на ринку є дуже багато моделей з різноманітною модифікацією. Його об’єм вказується у літрах, наприклад до походу в гори на тиждень, цей показник складає від 50 до 70 літрів. Також не кладіть цінні речі, які бояться вологи, під час дощу все одразу намокне. У магазинах можна одразу купити туристичний рюкзак з дощовиком, деякі моделі вже мають їх у комплекті. Для того, щоб зрозуміти, який вам саме потрібний спочатку укомплектуйте усі речі. Найкраще звернутись за консультацією до продавців магазину ВАНКЛІК та дізнатись усю необхідну інформацію.
Туристичний рюкзак
Коли ви плануєте похід з ночівлею що взяти залежить від кількості днів та місця перебування. Для тижня на одному місці звичайно краще обрати намет, а коли подорож постійно в різній локації, то треба купити спальний мішок. Кожного дня монтувати та збирати палатку довго та важко.
Гарний намет – це ваша хатинка у горах. Вона повинна бути виконана з якісного, непромокального та міцного матеріалу, з надійним алюмінієвим каркасом. Такий товар також продається в різних варіаціях та розрахований на одночасне перебування двох, трьох або чотирьох людей.
А ось до виборів спального мішка доведеться підходити дуже ретельно. Від нього залежить ваш комфортний сон у горах. Всім відомо, яка в таких місцях мінлива погода. Тому його треба обрати враховуючи температуру, яку здатен витримати мішок. Виробляють від 0 до -18 градусів. У виробництві найчастіше використовують синтетику або пух. Перший варіант дешевший та не вибагливий у догляді, а другий дорожче, надійніший, тепліший та комфортніший. А тепер треба скласти список речей для походу та не набирати багато безглуздих та непотрібних засобів, тому що все прийдеться нести самостійно.
Універсальні речі та спорядження у похід
Почнемо з одягу та взуття, вони повинні буди комфортними, у похід беруть з собою:
- Термобілизну.
- Шорти та штани.
- Футболки та теплі кофти.
- Дощовики.
- Запасну білизну для тіла та комплект змінного одягу.
- Захисні рукавиці, бажано декілька пар.
- Панаму для захисту від сонця або кепку.
- Трекінгові черевики або кросівки, для теплої пори підійдуть спеціальні сандалі.
Тепер складаємо особисті речі та спорядження:
- Аптечка для будь-яких можливих недуг.
- Засоби особистої гігієни.
- Захист від сонця та шкідливих комах.
- Мінімальний набір посуди, для однієї людини тарілка, ложка, виделка, металева кружка, ніж.
- Склянки для води.
- Ліхтарики ручні та налобні, а також додаткові батарейки для них.
- Герметичні пакети для особистих речей та документів.
- Зарядні пристрої для гаджетів (повербанки, зарядні станції тощо).
- Сірники та запальнички.
- Сіль, цукор на набір продуктів, які не швидко псуються, пакетика чаю та кави (краще розчинної).
- Невеличкі рушники.
- Ножиці різних видів.
- Пакети для сміття.
Тепер ви знаєте, що брати в похід з ночівлею. Якщо ви тільки починаєте знайомитись з таким відпочинком, краще зібрати компанію. Новачкам спочатку складно орієнтуватись та можливо знадобиться стороння допомога. Спершу краще відправитись у похід в теплу пору року, тому що треба брати менше речей та й взагалі відпочинок буде комфортнішим. А вже з досвідом можна розширювати свої туристичні можливості та обирати необхідну місцевість та пору року.