Хоча сьогодні досить поширеними являються комп’ютерні та інтернет-ігри, все одно настільні розваги залишаються популярними. Адже вони надають змогу весело провести час у компанії друзів й не тільки. Також це прекрасна можливість отримати відмінне джерело доходу.
Однією з причини зростання інтересу до ігор, сприяло те, що позакривали казино. Тому якщо прийняли рішення відкрити магазин, де будуть продаватися подібні товари, то це буде гарний вибір. Проте варто розуміти, що погана обізнаність може зруйнувати навіть самий перспективний бізнес.
Більшість споживачів можуть думати, що настільки ігри, то виключно «Монополія» чи «Твістер». Але існує понад кілька тисяч екземплярів, як зарубіжного, так і вітчизняного характеру. Якщо в Україні не така вже і велика кількість шанувальників, то за кордоном можна знайти цілі фан-клуби та рухи, присвячені даній тематиці.
У чому полягає головна перевага такого виду розваг? Хоча б у тому, що вони являються компактними, оформлені красиво. Щоб розробити дизайн таких ігор, можуть брати участь відомі дизайнери та художники. Підходять такі розваги для різної кількості учасників, тобто від двох та більше. До того ж ігри відносно недорогі, як правило, вартість однієї гри може становити від 100 до 300 гривень. Тому дозволити собі подібну гру може кожен бажаючий.
Відкриття власного магазину: з чого почати?
Отже, планується відкриття власного магазину, де будуть продаватися настільні розваги. Розпочати варто з простих кроків, які можуть стати ключовими:
- Початок краще зробити з відкриття не традиційного магазину, а з онлайн. Найбільш складно буде підібрати асортимент, що піде у продаж. Для початку вистачить 30-40 позицій, але асортимент повинен постійно поповнюватися;
- Потрібно постійно стежити за новими іграми, за рейтингом, купувати ті, що являються самими популярними та мають високий попит. Відкриваючи онлайн-магазин, потрібно мати кожної гри, хоча б 3-4 одиниці. Вже пізніше, можна, відстеживши регулярність замовлень, визначити, які саме позиції стануть ходовими і що продається краще іншого;
- На сайті потрібно зробити докладний опис й характеристику кожної з позицій. Зазначити можливу кількість гравців, вік та час однієї гри;
- Описати правила гри, розмістити якісні зображення упаковки, вміст коробки;
- Не зайвим стане подбати про наявність окремого розділу, де будуть розміщатися статті про нові ігри. Відслідковуйте новинки, бо чим швидше гра з’явиться у магазині, тим більше шансів, що покупці звернуться саме сюди, щоб купити;
- Власнику магазину варто продумати про різні знижки та бонуси, якщо клієнти купують на певну суму. Наприклад, якщо купили на 1000 гривень і вище, тоді доставка безкоштовна. Акції та знижки завжди можна продумати індивідуально, подумавши, що саме цікаво сучасним споживачам.
Дані кроки являються початковими, але не останніми. Збираючись відкривати магазин (віртуальний чи традиційний), потрібно розробити чіткий бізнес план. Таким чином, власник матиме змогу чітко рухатися крок за кроком, йдучи до заповітної мети.
Подальші кроки для створення власного бізнесу
Для того, щоб забезпечити успішні продажі, одного тільки магазину являється недостатнім. Адже цільова аудиторія тут досить широка. Діти від трьох років, дорослі до тридцяти п’яти та навіть більше. Проте, більшість сучасних споживачів мають досить розмите уявлення щодо настільних ігор. Тому у купівлі не зацікавлені. Тому важливо викликати даний інтерес і для цього виділити певний бюджет, щоб прорекламувати власний магазин. Особливість у тому, що навіть це не приносить особливої віддачі.
Досвід показує, що вірогідність того, що людина купить гру, складає 70% у тому разі, якщо вже грала у неї. Отже, найкраща реклама настільних ігор складається з організації проведення ігрових турнірів. Також це можуть бути ознайомлювальні сесії. Для того, щоб все це проводити, потрібно виконати наступне:
- Для того, щоб проводити турніри, не так важливо орендувати окреме приміщення. Можна домовитися з кафе, де забронювати кілька столиків. Інколи трапляється так, що власник ресторану ставить мінімальну суму замовлення з кожного, хто прийде грати;
- Перебування у кафе має обмеження тими годинами, що заклад працює. Запрошення можна здійснити через знайомих, розіслати повідомлення у соціальних мережах, тематичних форумах та інше. Використовуйте всі можливості, які знаєте та до яких маєте доступ;
- Ніхто не скасовував популярність сарафанного радіо. Коли друзі приводять на зустрічі приятелів і знайомих. Потрібно для такого подбати про візитки, де буде надана актуальна інформація та телефони. Перед святами досить актуально проводити тематичні змагання, з наявністю призів.
В якості призу можна запропонувати купон, що надає велику знижку на купівлю товарів у вашому магазині настільних ігор. Маркетологи вважають, що попит на настільні ігри буде зростати. Причина популярності полягає у тому, що таке дозвілля надає людям те, що їм часто не вистачає – приємно провести час у колі близьких людей.
Трохи розрахунків на відкриття власного онлайн-магазину настільних ігор
Відкриття власного онлайн-магазину, з продажу настільних ігор, потребує не такого великого стартового капіталу. Докладніше можна сказати так:
- На реєстрацію знадобиться приблизно 100-200 гривень;
- Від 4 до 8 тисяч гривень піде на те, щоб розробити сайт. Звісно, це залежить від самого сайту та майстра, що цим буде займатися;
- Від 9 до 27 тисяч гривень потрібно, щоб купити першу партію ігор;
- Починаючи від 300 гривень, щоб надрукувати візитки.
Щодо націнок на одну гру, то вона може складати від 30% до 200%. Потрібно проаналізувати ціни у конкурентів, на початку робити меншу націнку на товари. Витрати, при правильній роботі магазину виправдаються через кілька місяців.
Відкриття онлайн-магазину можна вважати ідеєю для домашнього бізнесу. Цікаві ідеї часто знаходяться зовсім поруч, потрібно тільки їх помітити та вигідно реалізувати.
Більше про актуальної інформації читайте в рубриці Бізнес Ідеї на нашому порталі.