Кожна людина – це індивідуальність. Зі своїми смаками, уподобаннями, і звичайно ж «тарганами в голові». Але як показує історія, чим відоміша була людина, і чим масштабнішими були її вчинки, тим більше й «таргани». Хоча, можливо саме вони, а точніше неординарний підхід до тієї чи іншої ситуації, допомагав тому чи іншому діячеві робити те, що не вдавалося іншим, і тим самим залишатися в скрижалях історії. Тим не менше, кожному буде цікаво дізнатися, чим ще запам’яталася та чи інша історична особистість, крім своїх вчинків, подвигів та звершень.
Піфагор. Незважаючи на те, що він був вегетаріанців, терпіти не міг боби. Причому в будь-якому вигляді і настільки, коли він рятувався від натовпу переслідувачів, і на його шляху виникло поле, засіяне бобами, він застиг на місці і здався їм у руки. Що завгодно, але тільки не боби, це принципи.
Агата Крісті. Її геніальність, швидше за все, була пов’язана з її високою працездатністю. Ну і що, що за її часів не було ноутбуків. Замість комп’ютера вона завжди і скрізь носила з собою друкарську машинку. Адже хто знає, де на неї зійде натхнення?
Наполеон Бонапарт. Ну як тут без цього імператора. Він настільки любив чистоту та приймати водні процедури, що у всіх походах за ним тягли ванну, яку за першого його бажання починали наповнювати додому. Але разом з тим, повертаючись додому після чергової перемоги, він посилав гінця з листом до своєї коханої Жозефіні, в якому просив її кілька тижнів не митися.
Лев Толстой. Цей граф і письменник, вважав за краще ходити в селянській сорочці, і займатися шевським справою.
Суворов. Однією з його будь-яких звичок, було регулярно кукурікати.
Вінстон Черчілль. Великий шанувальник і фанат гарного віскі та сигар. А також олов’яних солдатиків. Але це лише квіточки. До півночі він спав на одному ліжку, а коли наставала нова доба, перекладався на інше зі свіжою білизною.
Мау Цзедун. Стверджують, що він ніколи не чистив зуби життя. Пафосно порівнюючи себе з тигром, який також себе цим ніколи не турбував.
Адольф Гітлер. Хоч він і не був хіромантом, але його фетишем були руки. Які він уважно розглядав у всіх, з ким спілкувався. Також у нього завжди була поряд шикарна книга, в якій було зібрано малюнки долонь людей минулого. Саме їх він часто порівнював зі своїми.
Олександр Пушкін. Улюбленим тиром для нього була лазня в с. Михайлівське. Стіни якої, зрізані кулями, збереглися досі. Напевно, на нього так впливала пара чи перегрів.
Альбер Камю. У його звичці було одружуватися з жінками не від цього світу. Іншими словами, із психічними розладами. Мабуть, тому, що й сам був із ними на одній «хвилі», бо забираючи свою другу половинку з пологового будинку, забув там двійнят.
Геніальний Ісаак Ньютон. Одного разу він так захопився роздумами, що зварив «круто» свій годинник, замість яйця «насм’ятку».
Моцарт. Цей великий композитор мав одну рідкісну, але від цього дуже цікаву дивину. Він постійно говорив про випорожнення.
Мікеланджело. Не мився, не перевдягався і не голився кілька місяців. Говорив, що в цей час він краще творитиме.
Курт Кобейн умів унікальним чином поєднувати 2 заняття. Працювати тренером у дитячому басейні, а потім стріляти по шматках м’яса розвішаних на деревах.
Пабло Пікассо. Завжди і всюди носив із собою револьвер. Який був заряджений лише холостими патронами. Знаєте, навіщо? Для того, щоб стріляти з нього в тих невігласів, які не розуміли його творінь.
Бенджамін Франклін. Вважав за краще тільки літніх коханок. Бо вважав, що заради чоловіка вони готові на все.
Як бачимо, багато з цього мало назвати оригінальними уподобаннями. Хоча назвати це ненормальним ми також не можемо. Бо ніхто не може точно сказати, що таке норма. Адже в цьому світі все відносно. І якби він, і люди, що в ньому живуть, не були такими різноманітними, він не був би таким цікавим. У будь-якому разі, кожному з нас потрібно завжди залишатися самим собою. У такому разі, можливо, і про нас згадуватимуть через століття.